Kaftancıoğlu: Son kez uyarıyorum, iftiralarınıza devam ederseniz ne yapacağımızı biliyorum

İstanbul Ümraniye’de Ülkü Ocakları binasından karşı binaya iple asılan CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener’in yer aldığı pankartlara reaksiyon gösteren CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Gençleri zehirleyen yalnızca AKP değil, Ülkü Ocakları da öyleymiş oysa. Palavraya, iftiraya sığınacak kadar çaresiz kalmış olmanız üzücü. Son defa uyarıyorum! İftiralarınıza devam ederseniz şayet ne yapacağımızı çok âlâ biliyorum” dedi.

Kılıçdaroğlu ve Selahattin Demirtaş’ın yüzlerinin birleştirildiği pankartta “Dikkat attığın her oy Mehmetçiğe kurşun olmasın”, başka pankartta da Akşener ile HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’ın yüzü birleştirilerek, “Bazıları iki yüzlüdür” yazıldı.

Sosyal medya hesabından reaksiyon gösteren Kaftancıoğlu, şu tabirleri kullandı:

“Gençleri zehirleyen yalnızca AKP değil, Ülkü Ocakları da öyleymiş meğerse… Palavraya, iftiraya sığınacak kadar çaresiz kalmış olmanız üzücü. Son defa uyarıyorum! İftiralarınıza devam ederseniz şayet ne yapacağımızı çok uygun biliyorum. Bu ortada Kemal Kılıçdaroğlu’na verilecek her oy; Mehmetçiğin hayat ve her türlü haklarının korunması, astsubayların tazminat sorunlarının çözülmesi ve kontratlı erbaşların takıma alınması üzere onlarca sorunun çözülmesi demektir tıpkı vakitte.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir